|
Gol podczas zgrupowania był ustawiany jako rozgrywający, a jako defensywny pomocnik jest lepszy w ofensywie niż w odbiorze. Ok, szału nie ma, ale tyczka na środku też stać nie będzie. Strata Kucharczyka też jakąś kolosalną tragedią nie jest, chociaż dziwię się że zamiast niego Skorża nie wystawi Hubnika.
|