Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3942
Stary 03.08.2011, 09:41
Jednym słowem - spier....em sprawę...
Myślałem, ze mecz jest we wtorek - tak jak w zeszłym tygodniu i omówiłem się na środę na balet i nie będę mógł oglądnąć spotkania. Czy można gdzieś sms wysłać z relacja dokładna, czy coś takiego ?

Byłbym wdzięczny.

Znalazłem takie coś, czy to jest to ?
SMS o treści: RELACJE.WISLA pod numer: 72140 - half to half (2 SMS-y) - wynik z najbliższego rozgrywanego meczu - do przerwy oraz po zakończeniu - obydwa z krótkim opisem meczu - koszt 2 PLN + VAT
Ostatnio edytowane przez skeba : 03.08.2011 o godz. 09:43.
Odpowiedz cytując