Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3648
Stary 03.08.2011, 09:34
Witam jestem nowy na tym forum nie wiem czy tu to pisać ale spróbuję szczęścia,,,własnie kupiłem bilet na mecz z Łowiczem i mam pytanie i prosze o odpowiedz....czy jak mam kupiony bilet na np. 4 rząd miejsce 15 to mogę zając miejsce gdzie indziej?
Odpowiedz cytując