Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4197
Stary 03.08.2011, 09:31
A jeśli chodzi o Kraków, to zapraszam do Sesji!
Pokażemy mecz, a Wam oferujemy Warkę za 4zł lub Żywca za 6zł
Ul. Warszawska - kolo Loch Nessu i Polibudy
http://www.facebook.com/PubSesja
Odpowiedz cytując