Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
4197
03.08.2011, 09:31
A jeśli chodzi o Kraków, to zapraszam do Sesji!
Pokażemy mecz, a Wam oferujemy Warkę za 4zł lub Żywca za 6zł
Ul. Warszawska - kolo Loch Nessu i Polibudy
http://www.facebook.com/PubSesja
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88