AZS_Lublin napisał(a):

Problem! Wracam z pracy o 23, jak mógłbym obejrzeć powtórkę meczu odrazu po przyjściu do domu? Ipla wyemituje powt jakies 2 dni pozniej, a polsatsport we czwartek o 16:10 jak ja pracuje od 14:30! Lipa.
Macie jakiś pomysł jak mi pomóc?
PS: nie mam nagrywarki DVD :(
|
Jak masz kogoś w domu kto umie obsługiwać sopcasta to ten program pozwala na nagrywanie wideo. Jedynie to mi przychodzi do głowy.