Wyświetl pojedynczy post
spy11
Junior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Miechów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4195
Stary 03.08.2011, 08:55
AZS_Lublin napisał(a):Wyświetl post
Problem! Wracam z pracy o 23, jak mógłbym obejrzeć powtórkę meczu odrazu po przyjściu do domu? Ipla wyemituje powt jakies 2 dni pozniej, a polsatsport we czwartek o 16:10 jak ja pracuje od 14:30! Lipa.
Macie jakiś pomysł jak mi pomóc?
PS: nie mam nagrywarki DVD :(
Jak masz kogoś w domu kto umie obsługiwać sopcasta to ten program pozwala na nagrywanie wideo. Jedynie to mi przychodzi do głowy.
Pryta truskawkowa ze spirytusem, wstrząśnięte, nie mieszane
Odpowiedz cytując