Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
Od: 07.2011
Offline
#
3937
03.08.2011, 08:30
z bramkarzem pomysł świetny.
co do meczu to wierze, że do awansu poprowadzi nas Mały. mam takie przeczucie.
http://www.youtube.com/watch?v=ZUJWkJeB2Sc
Mistrz Yoda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistrz Yoda
Znajdź inne posty napisane przez Mistrz Yoda