Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4194
Stary 03.08.2011, 08:30

Mecz w Polsacie otwartym ale dla tych co nie mają do dostępu do Polsatu np:są zagranicą podaje link z wykazami transmisji


20:30 03.08.2011 Wisła Kraków-Litex Łowecz
- el:LE w necie III runda
http://.................../viewtopic.php?t=6527

Odpowiedz cytując