|
Banita
Offline
|
#4194

03.08.2011, 08:30
|
Mecz w Polsacie otwartym ale dla tych co nie mają do dostępu do Polsatu np:są zagranicą podaje link z wykazami transmisji
20:30 03.08.2011 Wisła Kraków-Litex Łowecz - el:LE w necie III runda
http://.................../viewtopic.php?t=6527
|
|