|
No tyle tylko Gwiaździsty, że ja od dawna pamiętam udział przedstawicieli klubu w uroczystościach związanych z Powstaniem Warszawskim, tyle, że nie miały one tak oficjalnego i zorganizowanego (a ktoś cyniczny mógłby powiedzieć: medialnego) charakteru. Zmiana przyszła jakoś z ITI, które robi fotoreportaże z tego, że zawodnicy jedzą płatki z mlekiem i filmiki z tego, że Kucharczyk wiąże sobie sznurówki - to i zaczęły się "oficjalne" udziały klubu w uroczystościach. Wieńce legijne z okazji powstania, to ja pamiętam jeszcze sporo sprzed ITI.
|