Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5671
Stary 03.08.2011, 00:17
nicolas napisał(a):Wyświetl post
Czy żeby kupić bilet na Litex trzeba wyrabiać od razu Kartę Kibica? I drugie Jak myślicie, będą takie kolejki jutro, że trzeba przyjść godzinę przed Otwarciem Strefy Kibica?
Jutrzejszy mecz jest ostatnim, na którym nie jest wymagana Karta Kibica. Od 13 sierpnia karta będzie obowiązkowa. Zostało 450 biletów, radziłbym więc przyjść dużo wcześniej : )
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ca_obowiazkowe
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_450_biletow/
Odpowiedz cytując