nicolas napisał(a):

Czy żeby kupić bilet na Litex trzeba wyrabiać od razu Kartę Kibica? I drugie Jak myślicie, będą takie kolejki jutro, że trzeba przyjść godzinę przed Otwarciem Strefy Kibica?
|
Jutrzejszy mecz jest ostatnim, na którym nie jest wymagana Karta Kibica. Od 13 sierpnia karta będzie obowiązkowa. Zostało 450 biletów, radziłbym więc przyjść dużo wcześniej : )
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ca_obowiazkowe
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_450_biletow/