Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
5670
03.08.2011, 00:12
Czy żeby kupić bilet na Litex trzeba wyrabiać od razu Kartę Kibica? I drugie
Jak myślicie, będą takie kolejki jutro, że trzeba przyjść godzinę przed Otwarciem Strefy Kibica?
nicolas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nicolas
Znajdź inne posty napisane przez nicolas