Wyświetl pojedynczy post
Aimable
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3933
Stary 02.08.2011, 23:56
Arked napisał(a):Wyświetl post
O tak, ku przestrodze. PAO też wygrało na wyjeździe i też wspierali ich fanatyczni kibice, a w LM już ich nie ma. Musimy być maksymalnie skoncentrowani. Naprawdę chciałbym, żeby nasz zespół pokarał zbyt pewnych siebie Bułgarów. Legenda twierdzy na Reymonta 22 musi trwać.
Gwoli ścisłości to PAO na wyjeżdzie tylko zremisowało 1-1. Z pozostałymi życzeniami z tego postu zgadzam się w 100%.
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
Odpowiedz cytując