Arked napisał(a):

|
O tak, ku przestrodze. PAO też wygrało na wyjeździe i też wspierali ich fanatyczni kibice, a w LM już ich nie ma. Musimy być maksymalnie skoncentrowani. Naprawdę chciałbym, żeby nasz zespół pokarał zbyt pewnych siebie Bułgarów. Legenda twierdzy na Reymonta 22 musi trwać.
|
Gwoli ścisłości to PAO na wyjeżdzie tylko zremisowało 1-1. Z pozostałymi życzeniami z tego postu zgadzam się w 100%.