Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3930
Stary 02.08.2011, 23:34
skeba napisał(a):Wyświetl post
Odense wygrywa 4;2 na wyjeździe z PAO, tak ku przestrodze.
O tak, ku przestrodze. PAO też wygrało na wyjeździe i też wspierali ich fanatyczni kibice, a w LM już ich nie ma. Musimy być maksymalnie skoncentrowani. Naprawdę chciałbym, żeby nasz zespół pokarał zbyt pewnych siebie Bułgarów. Legenda twierdzy na Reymonta 22 musi trwać.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując