Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3743
Stary 02.08.2011, 23:09
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Złotousty Maciej cały czas szuka swojego wymarzonego wysokiego napastnika Rasiak może i byłby wzmocnieniem ale kto wie w jakiej on w ogóle jest formie Może być podobnie jak z Sikorą, który na ten moment nie łapie się nawet do 18 meczowej Podbeskidzia.
Z tego co mi wiadomo na temat Sikory to w meczu z Jagiellonią nie znalazł się w meczowej osiemnasce ze względu na stan zapalny mięśnia przywodziciela.
Zresztą tutaj można na ten temat poczytać: http://ts.podbeskidzie.pl/a1461/siko...da-ekstraklasy
Jednakże dziwi mnie, że Podbeskidzie pozyskało Sikore bez testów, gość przecież przez ostatni rok w ogóle nie grał w piłkę...
BTW: Katastrofalnie wygląda ta oficjalna strona Podbeskidzia. Jeśli byłby konkurs na najgorszą stronę spośród wszystkich drużyn ekstraklasowych z pewnością serwis "Górali" zająłby pierwsze miejsce.
Ostatnio edytowane przez Titto : 04.08.2011 o godz. 00:37.
Odpowiedz cytując