Z tego co mi wiadomo na temat Sikory to w meczu z Jagiellonią nie znalazł się w meczowej osiemnasce ze względu na stan zapalny mięśnia przywodziciela.
Zresztą tutaj można na ten temat poczytać:
http://ts.podbeskidzie.pl/a1461/siko...da-ekstraklasy
Jednakże dziwi mnie, że Podbeskidzie pozyskało Sikore bez testów, gość przecież przez ostatni rok w ogóle nie grał w piłkę...
BTW: Katastrofalnie wygląda ta oficjalna strona Podbeskidzia. Jeśli byłby konkurs na najgorszą stronę spośród wszystkich drużyn ekstraklasowych z pewnością serwis "Górali" zająłby pierwsze miejsce.