Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.08.2011, 22:37
Warto zobaczyc. Temat moze nie do konca zwiazany z kibicowaniem na stadionie, jednak dotyczy kibicow i zachowan policji w dniu 1 sierpnia
http://www.youtube.com/watch?v=NdHY8...eature=feedlik

Gazeta Polska owszem, ale film sam sie broni i nie wazne kto go nakrecal.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując