Złotousty Maciej cały czas szuka swojego wymarzonego wysokiego napastnika

Rasiak może i byłby wzmocnieniem ale kto wie w jakiej on w ogóle jest formie

Może być podobnie jak z Sikorą, który na ten moment nie łapie się nawet do 18 meczowej Podbeskidzia.