Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.08.2011, 22:36
Złotousty Maciej cały czas szuka swojego wymarzonego wysokiego napastnika Rasiak może i byłby wzmocnieniem ale kto wie w jakiej on w ogóle jest formie Może być podobnie jak z Sikorą, który na ten moment nie łapie się nawet do 18 meczowej Podbeskidzia.
Odpowiedz cytując