dobra_bestia napisał(a):

|
nosz qrwa ludzie, w jaki sposób możemy na nich trafić? klepiemy o 4 rundzie od dłuższego czasu, potencjalni rywale zostali wymienieni w cholerę razy a tu kolejny kwiatek...
|
luzik - ja sie dzis dowiedzialem w miescie jak spotkalem jakiegos Lodziaka ktorego nie widzialem sporo czasu - dokladnie powiedzial mi tak - jest szansa na Lige Mistrzow ale trzeba miec nadzieje ze nie traficie na Arsenal czy Manchester



- nawet nie staralem sie tlumaczyc juz ze w 90% potencjalni przeciwnicy sa znani bo juz mam tego dosc - kompletnie nikt tego nie ogarnia - doslownie jakby wczoraj z marsa przylecieli...(