AYALA napisał(a):

|
4-3 wygrało Odense,piekny mecz.Troche przypominał nasze spotkanie z PAO sprzed 6 lat ale Duńczycy nie mieli przeciwko sobie sędziego jak My wtedy.Nie chciałbym trafic na Odense w następnej rundzie,strzelanie bramek nie sprawia im najmniejszej trudności.
|
nosz qrwa ludzie, w jaki sposób możemy na nich trafić? klepiemy o 4 rundzie od dłuższego czasu, potencjalni rywale zostali wymienieni w cholerę razy a tu kolejny kwiatek...