Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3923
Stary 02.08.2011, 22:04
AYALA napisał(a):Wyświetl post
4-3 wygrało Odense,piekny mecz.Troche przypominał nasze spotkanie z PAO sprzed 6 lat ale Duńczycy nie mieli przeciwko sobie sędziego jak My wtedy.Nie chciałbym trafic na Odense w następnej rundzie,strzelanie bramek nie sprawia im najmniejszej trudności.
nosz qrwa ludzie, w jaki sposób możemy na nich trafić? klepiemy o 4 rundzie od dłuższego czasu, potencjalni rywale zostali wymienieni w cholerę razy a tu kolejny kwiatek...
Odpowiedz cytując