AYALA napisał(a):

|
4-3 wygrało Odense,piekny mecz.Troche przypominał nasze spotkanie z PAO sprzed 6 lat ale Duńczycy nie mieli przeciwko sobie sędziego jak My.Nie chciałbym trafic na Odense w następnej rundzie,strzelanie bramek nie sprawia im najmniejszej trudności.
|
Nie trafimy bo to nie jest mistrz Danii

no chyba, że się mylę.