Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3920
Stary 02.08.2011, 21:59
skeba napisał(a):Wyświetl post
Odense wygrywa 4;2 na wyjeździe z PAO, tak ku przestrodze.
4-3 wygrało Odense,piekny mecz.Troche przypominał nasze spotkanie z PAO sprzed 6 lat ale Duńczycy nie mieli przeciwko sobie sędziego jak My wtedy.Nie chciałbym trafic na Odense w następnej rundzie,strzelanie bramek nie sprawia im najmniejszej trudności.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.08.2011 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując