skeba napisał(a):

|
Odense wygrywa 4;2 na wyjeździe z PAO, tak ku przestrodze.
|
4-3 wygrało Odense,piekny mecz.Troche przypominał nasze spotkanie z PAO sprzed 6 lat ale Duńczycy nie mieli przeciwko sobie sędziego jak My wtedy.Nie chciałbym trafic na Odense w następnej rundzie,strzelanie bramek nie sprawia im najmniejszej trudności.