Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23120
Stary 02.08.2011, 21:58
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Witam. Ile miesięcy wcześniej przed wygaśnięciem można" przedłużyć umowę z TELEFONEM" w sieci T-mobile?
Z tego co wiem w Erze było 3 miesiące, więc myśle ze narazie się to nie zmieniło. Ale po dokladniejsze informacje to może albo zadzwoń do biura obsługi, albo napisz im maila.
Odpowiedz cytując