jaro1985r napisał(a):

|
Witam. Ile miesięcy wcześniej przed wygaśnięciem można" przedłużyć umowę z TELEFONEM" w sieci T-mobile?
|
Z tego co wiem w Erze było 3 miesiące, więc myśle ze narazie się to nie zmieniło. Ale po dokladniejsze informacje to może albo zadzwoń do biura obsługi, albo napisz im maila.