Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3919
Stary 02.08.2011, 21:43
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Beitar też jechał zdobyć Kraków a jak się skończyło wszyscy pamiętają doskonale .
To właśnie mam na myśli. Nasi 2 lata temu też sądzili, że bez problemu ograją Levadię po remisie u nas, a pamiętamy jak to się skończyło.

Ale to dobrze, niech Bułgarzy nas olewają.

I jeszcze jedno - Wisła na wyjeździe gra zupełnie inaczej niż przy R22. Nie zapominajcie o tym.
Odpowiedz cytując