Ciastek1 napisał(a):

|
Beitar też jechał zdobyć Kraków a jak się skończyło wszyscy pamiętają doskonale .
|
To właśnie mam na myśli. Nasi 2 lata temu też sądzili, że bez problemu ograją Levadię po remisie u nas, a pamiętamy jak to się skończyło.
Ale to dobrze, niech Bułgarzy nas olewają.
I jeszcze jedno - Wisła na wyjeździe gra zupełnie inaczej niż przy R22. Nie zapominajcie o tym.