Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3915
Stary 02.08.2011, 21:29
Rzucą się na nas i zjadą ostrym pressingiem,stracimy bramkę i będziemy grać dopiero od tego momentu z klasą. Mecz będzie na pewno trzymał do końca w napięciu, więc czasem ciężko będzie zagrzewać ich w dopingu. Wiele czekamy żeby Wisła odskoczyła od dna niemożności w pucharach!
Ostatnio edytowane przez hors : 02.08.2011 o godz. 21:52.
Wierność
Odpowiedz cytując