|
Podstawa - nie stracić głupich bramek w pierwszych minutach. Im dłużej mecz będzie trwał bez straty, tym większa szansa awansu. Osłabną psychicznie i fizycznie.
Idealnie byłoby natrzeć na nich w pierwszych minutach (ale rozważnie), aby zyskać przewagę psychologiczną.
Tylko czy będzie czym straszyć w ofensywie ?
Jak nie teraz to kiedy ?
|