Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3910
Stary 02.08.2011, 20:51
Podstawa - nie stracić głupich bramek w pierwszych minutach. Im dłużej mecz będzie trwał bez straty, tym większa szansa awansu. Osłabną psychicznie i fizycznie.

Idealnie byłoby natrzeć na nich w pierwszych minutach (ale rozważnie), aby zyskać przewagę psychologiczną.
Tylko czy będzie czym straszyć w ofensywie ?

Jak nie teraz to kiedy ?
Odpowiedz cytując