Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
Od: 05.2005
Skąd: kraków
Offline
#
3908
02.08.2011, 20:30
Nie chcą dziady pomóc
To zostaje nam Malmo, Plzen, Slovan, Maribor i Genk. Idealnie by było jakby przeszła pierwsza czwórka a Genk poległ. Realne ale ciężko jak skur....
dobra_bestia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dobra_bestia
Znajdź inne posty napisane przez dobra_bestia