Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
Od: 07.2011
Offline
#
3902
02.08.2011, 20:26
No to 0:1 dla Kopenhagi :(
Szkoda Shamrock, bo widać, że im bardzo zależy.
Chimek12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chimek12
Znajdź inne posty napisane przez Chimek12