Za oficjalną:
Coraz mniej biletów zostało na mecz Wisły Kraków z Liteksem Łowecz. Po wtorkowej sprzedaży w kasach zostało zaledwie 450 wejściówek!
Ostatnie sztuki zostały na sektory D11 oraz F12 (sektor rodzinny). Więcej biletów można kupić na sektor G4. Sprzedaż na ten sektor została uruchomiona we wtorek po południu. W środę będzie je można kupować od godz. 11:00 w Strefie Kibica, znajdującej się w narożniku stadionu przy ul. Reymonta 22. (...)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_450_biletow/