Ogladam wlasnie mecz Shamrock - Kopenhaga i jestem w lekkim szoku. Irlandczycy od poczatku maja przewage, Dunczycy maja problem ze skonstruowaniem jakiejs akcji. Irlandczycy przed chwila mieli poprzeczke. Wydaje sie, ze gol dla Shamrocku to kwestia czasu choc pewnie Irlandczycy beda tak grac dopoki Kopenhaga nie strzeli bramki.
transmisja
http://real-tv-sport.com/channel-5.php