Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3898
Stary 02.08.2011, 20:06
Ogladam wlasnie mecz Shamrock - Kopenhaga i jestem w lekkim szoku. Irlandczycy od poczatku maja przewage, Dunczycy maja problem ze skonstruowaniem jakiejs akcji. Irlandczycy przed chwila mieli poprzeczke. Wydaje sie, ze gol dla Shamrocku to kwestia czasu choc pewnie Irlandczycy beda tak grac dopoki Kopenhaga nie strzeli bramki.

transmisja http://real-tv-sport.com/channel-5.php
Odpowiedz cytując