dawidTS napisał(a):

Papierosy przywiez
|
I wódke. Tania a dobra.
Szczerze, ja tam nawet nie jadłem, bo nie mogłem się dogadać ani po polsku, ani po angielsku. Siostra mówi w miarę po rosyjsku i też udawali,że nie gawarit.
Piękne miasto, to fakt. Ale nieco "zapomniane" jak na mój gust.