Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15255
Stary 02.08.2011, 19:13
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Proponuje zamknąć temat dresów i rocznicy. 2 strony spamy w zupełności wystarczą
Nowa świecka tradycja na pewno godna pochwały.
Zamknąć zawsze można. Rzecz w tym, że nawet w propozycji zamknięcia powtarzasz kłamstwo jakim jest sugestia o nowej świeckiej tradycji. Aczkolwiek wcale mnie to nie dziwi, bo na tym forum już wielokrotnie spotkałem się z osobami z Krakowa, które zdecydowanie lepiej od kibiców i piłkarz Legii wiedzą jak ci kibice i ci piłkarze pielęgnują pamięć o Powstaniu.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując