buczo1985 napisał(a):

Proponuje zamknąć temat dresów i rocznicy. 2 strony spamy w zupełności wystarczą 
Nowa świecka tradycja na pewno godna pochwały.
|
Zamknąć zawsze można. Rzecz w tym, że nawet w propozycji zamknięcia powtarzasz kłamstwo jakim jest sugestia o
nowej świeckiej tradycji. Aczkolwiek wcale mnie to nie dziwi, bo na tym forum już wielokrotnie spotkałem się z osobami z Krakowa, które zdecydowanie lepiej od kibiców i piłkarz Legii wiedzą jak ci kibice i ci piłkarze pielęgnują pamięć o Powstaniu.