Temat
:
Liga Mistrzów 2011/12
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline
#
62
02.08.2011, 18:49
BATE 3:1. Szkoda, nie zagramy z Ekranasem o Lige Mistrzow
Samo w sobie brzmi to wrecz niedorzecznie
River
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do River
Znajdź inne posty napisane przez River