|
Za Pyrdoła akurat przeprosili. Jak dla mnie nie ma aktualnie lepszej prasy piłkarskiej w Polsce. Albo same słodkości, beznadziejne pytania, newsy z dupy albo Weszło. Niestety taki jest wybór.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|