Karherop napisał(a):

wszyscy którzy się już cieszą z naszego ewentualnego rozstawienie będa płakać , gdy będąc rozstawienie trafimy na belgijski Genk . Jak nasi podejdą do meczu IV rundy z roli faworyta to dostaną tęgie lanie .
patrzmy wyłącznie na siebie , jutro czeka nas arcy ważny mecz , rywala poznamy w piątek i wtedy będziemy wiedziec wszystko
|
Tylko , że GENK z Partizanem nic nie grał , jedna bramka z karnego, po faulu podobnym do tego z meczu Polska - Austria na EURO 2008, niesłuszna czerwona kartka dla jednego z graczy Partizana, naprawdę, lepiej trafić na taki GENK niż Kopenhage