|
wszyscy którzy się już cieszą z naszego ewentualnego rozstawienie będa płakać , gdy będąc rozstawienie trafimy na belgijski Genk . Jak nasi podejdą do meczu IV rundy z roli faworyta to dostaną tęgie lanie .
patrzmy wyłącznie na siebie , jutro czeka nas arcy ważny mecz , rywala poznamy w piątek i wtedy będziemy wiedziec wszystko
|