Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3893
Stary 02.08.2011, 18:32
wszyscy którzy się już cieszą z naszego ewentualnego rozstawienie będa płakać , gdy będąc rozstawienie trafimy na belgijski Genk . Jak nasi podejdą do meczu IV rundy z roli faworyta to dostaną tęgie lanie .

patrzmy wyłącznie na siebie , jutro czeka nas arcy ważny mecz , rywala poznamy w piątek i wtedy będziemy wiedziec wszystko
Odpowiedz cytując