fialo napisał(a):

Ten komplet jest o tyle dziwniejszy, ponieważ mamy środek wakacji i dużo osób wyjechało na wakacje.
Z jednej strony należy się cieszyć, że będzie full.. A z drugiej.. Czy to będą 'widzowie' czy kibice? Jedyny pozytyw jest taki, że część z nich może się wkręci w klimat..
|
Kraków i okolice z których ludzie dojeżdzają na mecze to ok 1,5 mln osób, znalesc nie wiele ponad 20 tyś żeby poszlo na mecz to na prawde nie problem. Stadion zadzialal... to nie odrapana trybuna bez dachu i kibli na wale ziemnym, tylko cos bardzo porzadnego (nie mowimy o elewacji, ktora jest tylko oczuciem) ale komfort oglądania bardzo wzrósł, dodatkowo wzrosło zainteresowanie piłką nożną, również poprzez większa dostępność C+. Wiele ludzi oglądało lige w domach i zaczęło się im to podobać, stworzono dużo lepsze warunki oglądania meczów, jak również dużo większe akcje marketingowe, dużo żywasza relacja z kibicami poprzez stronę oficjalną jak i facebooka doprowadziły do tego, że chyba nawet Basał sie przeliczył - uważam, że jeśli wynik sportowy będzie w miare niezły i będziemy w grupie przynajmniej Uefy i 1-3 w lidze to spokojnie 25-27 tys bedzie chodzic na mecze, na na najlepszych bedzie komplet. Do tego juz nie dlugo bedzie nowa strona plus sprzedaz interentowa, ktore ogranicza mozliwosc dotarcia na stadion wielu osobom.