Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9914
Stary 02.08.2011, 18:25
Polecam na jutro w bet-at-home postawic podwojna szanse:

Dinamo-HJK 1X
Plzeń-Rosenborg 1X

oraz w czwartek na LE:

Crvena Zveda-Ventspils 1X
M.Tel-Aviv-Zeljeznica 1X

wywnioskowałem te typy po pierwszych meczach i po przeanalizowaniu kursów. 1 i 2 runda się sprawdziła
Odpowiedz cytując