Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3892
Stary 02.08.2011, 18:22
Ekranas tylko jakimś fartem mógłby tę bramkę pchnąć. Są beznadziejni
W perspektywie 4tej rundy BATE to nie byłby taki zły przeciwnik. Jeszcze bez Renana (2 żółte) w jednym z meczów.
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.08.2011 o godz. 18:26.
..
Odpowiedz cytując