|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#3884

02.08.2011, 18:01
|
Prezydentowa napisał(a): 
Warto zaznaczyć, że BATE będzie całą połowę grało w osłabieniu, gdyż strzelec drugiej bramki otrzymał drugą żółtą kartkę.
Kończąc offtop spytam, czy gdziekolwiek jest transmisja tego meczu (tylko nie ta litewska strona, bo to nie działa)
|
Tutaj działa:
http://www.wii-cast.tv/embed.php?cha...plusmoney.info
|
|