Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3884
Stary 02.08.2011, 18:01
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Warto zaznaczyć, że BATE będzie całą połowę grało w osłabieniu, gdyż strzelec drugiej bramki otrzymał drugą żółtą kartkę.
Kończąc offtop spytam, czy gdziekolwiek jest transmisja tego meczu (tylko nie ta litewska strona, bo to nie działa)
Tutaj działa:

http://www.wii-cast.tv/embed.php?cha...plusmoney.info
Ddf
Odpowiedz cytując