Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3882
Stary 02.08.2011, 17:59
Warto zaznaczyć, że BATE będzie całą połowę grało w osłabieniu, gdyż strzelec drugiej bramki otrzymał drugą żółtą kartkę.
Kończąc offtop spytam, czy gdziekolwiek jest transmisja tego meczu (tylko nie ta litewska strona, bo to nie działa)
Odpowiedz cytując