|
^^ Ludzie a kto to moze wiedziec ? zadajecie takie pytania jak 5 letnie dzieci...Moze beda, moze nie a moze beda jeszcze przed meczem. Ja wiem ze nie ktorzy sa z po za Krakowa i ciezko im kupic bilet ale pomyslcie logicznie czasem.
Ktos Ci powie ze beda Ty sie nastawisz, przyjezdzasz a tu zonk nie ma i potem zal na forum sie wylewa.
|