|
A ja mam pytanie... Czy posiadacie kartę klubu kibica kadry? kto jej nie ma, ten nie obejrzy meczu kadry... Od 8 sierpnia będą dostępne bilety na mecz z germanią, a bez karty nie kupię biletu. Czy ktoś z Was jest już jej właścicielem? Wiem, że opłata za nią wynosi 32zł...
"Deklaracje są zawsze i wszędzie szybsze od czynów." Marian Brandys
|