Wyświetl pojedynczy post
damianol1991
Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Warmia-Mazury

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6614
Stary 02.08.2011, 16:26
A ja mam pytanie... Czy posiadacie kartę klubu kibica kadry? kto jej nie ma, ten nie obejrzy meczu kadry... Od 8 sierpnia będą dostępne bilety na mecz z germanią, a bez karty nie kupię biletu. Czy ktoś z Was jest już jej właścicielem? Wiem, że opłata za nią wynosi 32zł...
"Deklaracje są zawsze i wszędzie szybsze od czynów." Marian Brandys
Odpowiedz cytując