Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4187
Stary 02.08.2011, 16:16
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie mecze LM są w N,Le chyba też ale nie wiem czy już od tego sezonu czy następnego,pewnie polsat też jakby Wisła grała w środę pokazywałby nasze mecze,w LE pewnie na polsat sport i tv4 tak jak rok temu Lecha.
Grupowe są tylko 4 , albo 3 dziennie + kanał na którym pokazuja aktualne wyniki , najciekawsze akcje z każdego meczu. Ale Wisłę mimo wszystko chyba by puszczali , jakby się zakwalifikowała
Odpowiedz cytując