|
Witam,
Mam pytanie lekko oderwane tematyki (chociaż dotyczy meczu pucharowego Wisełki).
A mianowicie:
Będę jutro przejazdem wracał przez Kraków ok godz. 17. Czy będzie szansa przed meczem na wyrobienie Karty Kibica i zakupienie biletu na jutrzejszy mecz z Litexem ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
|