Wyświetl pojedynczy post
mARCEL82
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3867
Stary 02.08.2011, 15:58
Witam,
Mam pytanie lekko oderwane tematyki (chociaż dotyczy meczu pucharowego Wisełki).
A mianowicie:
Będę jutro przejazdem wracał przez Kraków ok godz. 17. Czy będzie szansa przed meczem na wyrobienie Karty Kibica i zakupienie biletu na jutrzejszy mecz z Litexem ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz cytując