Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3862
Stary 02.08.2011, 15:46
dzsiaj miałem sen.Mam nadzieje że sie nie sprawdzi.Śniło mi sie że przegramy 1-2 i w karnych ulegniemy!Osobiście na 10 snów sprawdza mi się około 7!
A co do meczu to sercem i rozumem 1-0 dla Naszej Wielkiej Wisełki!
Do boju Wisełko.Jedziemy z dopingiem!!
Odpowiedz cytując