Wnoszę o zmianę nazy tematu na
"(Kółko matematyczne) Wiślacy z liczbami i statystyką za pan brat"
A tak serio mówiąc, można się w jakiś sposób opierać na wyliczeniach Witka, bo są wykonane bardzo precyzyjnie. Ale jak pokazuje przykład
zim zum'a życie niestety takie nie jest. Ale jakiś tam pogląd mamy.
Realnie mówiąc. Bardzo liczę jutro na komplet i wydaje mi się, że się nie zawiodę. Niestety nie poprę tego obliczeniami
