|
Wszystkie mecze LM są w N,Le chyba też ale nie wiem czy już od tego sezonu czy następnego,pewnie polsat też jakby Wisła grała w środę pokazywałby nasze mecze,w LE pewnie na polsat sport i tv4 tak jak rok temu Lecha.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|