Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pawel20
Member
Od: 07.2006
Offline
#
4185
02.08.2011, 15:23
A swoja droga to ktora stacja transminowała by mecze Wisły w LM? a ktora w LE?
pawel20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawel20
Znajdź inne posty napisane przez pawel20