Kaol napisał(a):

|
Kirm jest strasznie słaby ... wgl nie wygrywa pojedynków jeden na jeden . Czasami może mu się gdzieś tam piłka odbije jak ostatnio na widzewie co Gienek nie trafił w piłkę .
|
Jasne ! Bo te bramki i asysty to tylko przez przypadek ...

.