Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3860
Stary 02.08.2011, 15:14
Kaol napisał(a):Wyświetl post
Kirm jest strasznie słaby ... wgl nie wygrywa pojedynków jeden na jeden . Czasami może mu się gdzieś tam piłka odbije jak ostatnio na widzewie co Gienek nie trafił w piłkę .
Jasne ! Bo te bramki i asysty to tylko przez przypadek ... .
Odpowiedz cytując