Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10740
Stary 02.08.2011, 15:02
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
baro1995 według Jelenia i jego agenta transfer do Polonii na razie odpada.To znaczy że Jeleń może dostał ofertę z innego polskiego klubu zapewne z któregoś ktory gra w europejskich pucharach.Możliwe że pan Cupiał da zielone światło w razie awansu do IV rundy na transfer Jelenia do Wisły.W końcu to pan Cupiał wykłada kasę na transfery
Akurat napastnik w obecnej sytuacji jest nam średnio potrzebny...
Na miejscu Valcxa rozglądnąłbym się za wzmocnieniem defensywy.
Jeleniowi, który średnio rozgrywa ok. 1/3 spotkań w sezonie mówię stanowczo - NIE
Ostatnio edytowane przez Titto : 02.08.2011 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując