Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15244
Stary 02.08.2011, 14:56
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Zawsze wydawało mi się, że jakos nasi kibice są w miarę ogarnięci, nie mają jakiś chorych jazd i leczenia, nie wiem, kompleksów (?) w stosunku do innych drużyn przy każdej nadazającej się okazji ... ostatnie wydarzenia zweryfikowały moje poglądy :/ masakra ... <sciana> weźcie się może zastanówcie ze 3 razy jak coś będziedzie znów roztrząsać, bo wstyd na pół Polski ...
Ja jestem ciekawy, co te narzekające osoby, brały w ogóle udział w tego typu uoczystościach.Niestety często się tak zdarza, że najmądrzejszym sie jest zza klawiatury.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując