Żmijka napisał(a):

|
Zawsze wydawało mi się, że jakos nasi kibice są w miarę ogarnięci, nie mają jakiś chorych jazd i leczenia, nie wiem, kompleksów (?) w stosunku do innych drużyn przy każdej nadazającej się okazji ... ostatnie wydarzenia zweryfikowały moje poglądy :/ masakra ... <sciana> weźcie się może zastanówcie ze 3 razy jak coś będziedzie znów roztrząsać, bo wstyd na pół Polski ...
|
Ja jestem ciekawy, co te narzekające osoby, brały w ogóle udział w tego typu uoczystościach.Niestety często się tak zdarza, że najmądrzejszym sie jest zza klawiatury.