Paweł napisał(a):

Nikt nie wymaga od takiego Vrdoljaka, czy innego Manu, żeby wiedzieli czym w ogóle było Powstanie Warszawskie. To raczej zarzut pod adresem marketingu(?), czy kto tam to wymyślił, bo nie sądzę, żeby inicjatywa składania kwiatów wyszła od piłkarzy.
Chociaż w sumie wiedząc, że idą na "jakieś uroczystości", nawet nie wiedząc na jakie, mogliby się jakoś ubrać.
|
Tam również nie ma zbyt wielu Warszawiaków.

