Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15243
Stary 02.08.2011, 14:53
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie wymaga od takiego Vrdoljaka, czy innego Manu, żeby wiedzieli czym w ogóle było Powstanie Warszawskie. To raczej zarzut pod adresem marketingu(?), czy kto tam to wymyślił, bo nie sądzę, żeby inicjatywa składania kwiatów wyszła od piłkarzy.

Chociaż w sumie wiedząc, że idą na "jakieś uroczystości", nawet nie wiedząc na jakie, mogliby się jakoś ubrać.
Tam również nie ma zbyt wielu Warszawiaków.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując